top of page

NAŠE VÝROBA & FILOZOFIE

Wooden Hooves by se dalo přeložit jako "Dřevěná kopyta". S koňmi to ale nemá nic společného, je to spíš naše vnímání sami sebe. Samozřejmě to myslíme s lehkou dávkou nadsázky, ale určitě si každý z nás alespoň jednou v životě přišel jako děsné kopyto a nic mu ten den nešlo. U nás to jsou krásné vzpomínky na první stoly, první rámečky a vlastně tak na všechno, co jsme se na začátku učili.

Výroba stolů ze dřeva byla mým dlouholetým snem a jsem neuvěřitelně rád, že si ho mohu nyní plnit. Nejsem vystudovaný truhlář, ale zato jsem pilný student. Měl jsem to štěstí, že se mi povedlo se seznámit s velmi přátelskými lidmi, kteří mají trpělivost mi ledasco ukazovat a učit. Jsem jim za to velmi vděčný a chtěl bych, aby i tímto věděli, že tuto výrobu mohu mít hlavně díky nim (a také mé milované ženě :) ).

Nejsme žádná velkovýrobna, kde bychom posílali do světa jeden stůl za druhým. Je to u nás trošku naopak. Vyhledávají si nás lidé, kteří si potrpí na unikátní design, poctivé ruční zpracování a mnohdy i lidé s nevšedními přáními. Velmi nás poté těší, když vidíme spokojené tváře našich klientů.

Contact
bottom of page