top of page

FAQ

 • Jak dlouho trvá výroba?
  Zkusme si jako první odpovědět na otázku "Výroba čeho?". Každý náš výrobek má rozdílnou pracnost. Zatímco výroba stolu může být 4-6 týdnů, výroba servírovacího prkénka může být 2-3 týdny. Nejlepší je napsat nám a dohodnout se, co je tím vaším vysněným nábytkem či dekorací.
 • Čím jsou vaše výrobky ošetřeny?
  Dřevěné výrobky, kde je dřevo bez vrstvičky pryskyřice (matný vzhled), ošetřujeme pomocí tvrdých vosků a nebo Osmo olejů. Používáme jen ty zdravotně nezávadné, které mohou přijít do styku s potravinami. Totéž platí i u výrobků s lesklým povrchem, který vytváříme tenkou vrstvičkou pryskyřice. I zde je samozřejmě zajištěná naprostá zdravotní nezávadnost.
 • Jsou veškeré stoly stejně velké?
  Určitě ne a nemění se pouze velikost stolů, ale také jejich hrana, barva, tloušťka. Nezdá se to jednoduché, ale je třeba si představit, že takový stůl by s vámi měl být mnoho další let.
 • Je možné si někde prohlédnout hotové stoly?
  Nemáme sice prodejnu ani showroom, ale máme dílnu v centru Plzně a její okolí nám dovoluje pro vás připravit prohlídku hotových stolů nebo jen připravených desek. Napište nám a přijďte se podívat na vlastní oči.
bottom of page